Posuvné mechanismy

Posuvné mechanizmy

Manuální rychlé nastavení mechanismu H2 pro pracovní stanice od 70 do 120 cm

Tento systém je vybaven mechanismem nastavení výšky. Během sekundy bude pracovní stůl v optimální pracovní výšce pro aktuálního uživatele. Naše technické řešení H2 s kompenzací hmotnosti je jedinečné z hlediska rychlosti a snadného použití. Nastavení H2 je naprosto tiché a nevyžaduje žádnou elektřinu.

Výškové nastavení stolní desky trvá velmi krátce. Jak to funguje? Spusťte uvolňovací mechanismus a zvedněte nebo spusťte desku stolu. Pusťte mechanismus a zajistěte desku stolu v jakékoli výšce, na které chcete pracovat.  Žádné povinné kontroly jako u stolů s nastavením motoru. Mechanické části stolu jsou zcela bezúdržbové, uzamykatelné v jakékoli poloze a mají statickou nosnost až 120 kg.

Nastavení motoru M1, M2 pro pracovní stanice od 70 do 120 cm

Extrémně rychlé a tiché. Seřízení motoru LEUWICO je k dispozici v různých konfiguracích - od jednoduchého nastavení výšky až po propracovanější variantu s ukazatelem výšky a funkcí paměti.

Seřízení motoru LEUWICO bylo vyvinuto speciálně pro systémy iMOVE a GO² a je jedním z nejrychlejších v oboru. S rychlostí nastavení 70 mm / s jasně překonává ostatní tabulky na trhu. Motor je vyráběn německým dodavatelem a byl upraven výhradně pro LEUWICO. S hladinou hluku pouze 55 dB je pozoruhodně tichý. Tato technologie je sofistikovaná a používána tisíci uživateli.

Přímé porovnání rychlosti:

H2 ruční nastavení pro výškový rozdíl 500 mm <1 s

nastavení motoru pro výškový rozdíl 500 mm cca 7 s

nastavení motoru LEUWICO 70 mm / s

průměr trhu cca 45 mm / s